Аваков під виглядом нагородних пістолетів видає автомати

  6 Вересня, 2016 20:16
  МВС вже 2,5 роки "дарує" автомати Калашникова, пістолети-кулемети та штурмові гвинтівки.

  Міністерство внутрішніх справ під керівництвом Арсена Авакова за 2,5 роки видало під виглядом нагороди більше тисячі одиниць зброї.

  Про це йдеться у сюжеті програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

  З’ясувалося, що під виглядом пістолетів нагороджені отримували пістолети-кулемети, автомати та штурмові гвинтівки.

  Для порівняння у період з 2010 по 2014 рік МВС нагородило лише 287 осіб.

  За даними журналістів, міністр оборони Степан Полторак нагородив секретаря РНБО Олександра Турчинова маузером 7,63 мм, німецьким пістолетом часів Першої світової. Екс-прем'єра Арсенія Яценюка в травні минулого року нагородили пістолетом-кулеметом "Томпсон", зразка 1928 року.

  При цьому у відомстві заявляють, що держкошти на подаровану зброю не використовують. На запити Української асоціації власників зброї МВС відповідає, що не веде обліку нагородної зброї.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков також відмовився надавати інформацію про те, кому з народних депутатів він подарував вогнепальну зброю, навіть на депутатський запит.

  Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ з посиланням на офіційну відповідь МВС, Аваков нагородив 88 нардепів вогнепальною зброєю за особливі заслуги у захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина, зразкове виконання службового та громадянського обов'язку, честь і доблесть.

  Теги : МВС зброя Арсен Аваков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів