Аваков: нового голову Нацполіції "обере" комісія, яка нічого не вирішує

  17 Листопада, 2016 16:22
  Глава МВС анонсував відкритий конкурс, який матиме лише консультативний характер.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив консультативний конкурс для чинних поліцейських на заміщення посади керівника Національної поліції.

  Про це глава відомства написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Призначення на посаду керівника Національної поліції України згідно з законодавством не передбачає проведення конкурсу. Однак, з огляду на той факт, що до людини, яка обійме посаду Голови Національної поліції України, має бути беззастережна довіра, як українського суспільства, так і міжнародного політикуму, я прийняв рішення про проведення консультативного конкурсу для чинних поліцейських на заміщення цієї посади", - написав міністр.

  При цьому міністр уточнює, що комісія буде факультативною і не зможе призначати керівника поліції.

  Аваков додає, що до складу комісії запросять фахових експертів США, Канади, Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM) та авторитетних представників української громадськості.

  "Відбір здійснюватиме Комісія на підставі результатів кваліфікаційних іспитів та співбесіди. Після фінальної співбесіди Консультативна комісія рекомендуватиме мені кандидатів", – додає міністр.

  Тобто, попри створення консультативної комісії, рішення про призначення нового керівника Національної поліції прийматиме глава МВС Аваков.

  Нагадаємо, раніше Аваков призначив в. о. глави Нацполіції Вадима Трояна.

  Теги : МВС Арсен Аваков національна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів