Аваков не бачить причин йти у відставку

  15 Грудня, 2016 13:51
  Також міністр внутрішніх справ проти відставки глави поліції Київщини через ситуацію в Княжичах.

  Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков не збирається залишати своє крісло після трагічної перестрілки в Княжичах під Києвом.

  Про це міністр заявив під час панельної дискусії Сучасні виклики і шляхи протидії торгівлі людьми в стратегії реформ МВС, передає кореспондент UA1.

  Аваков каже, що розмови про його відставку лунають давно, але він буде продовжувати "робити свою справу".

  "Якщо будуть підстави для моєї відставки, а вона, безумовно, колись відбудеться, то я це зроблю. Зараз я буду робити висновки, і будемо рухатися далі", - заявив він.

  Аваков додає, що трагедія у Княжичах лише показала необхідність внести ряд методологічних змін в роботу правоохоронних органів.

  "Це буде стосуватися більш детально прописаної інструкції з охорони поліції, коли вона виявляє втручання або злам системи", - наголосив він.

  Міністр також заявив, що за результатами розслідування перестрілки будуть зроблені певні висновки, в тому числі кадрові.

  Окрім того, Аваков порадив генпрокурору Юрію Луценку, який раніше закликав відправити у відставку главу поліції Київської області Андрія Крищенка, займатися своїм відомством.

  Проти відставки Крищенка виступив і виконуючий обов'язки голови Національної поліції Вадим Троян. Вважає, що карати винних у трагедії потрібно лише після результатів розслідування.

  Нагадаємо, 4 грудня у Княжичах на Київщині поліцейські з різних підрозділів перестріляли один одного. Загинуло 5 правоохоронців.

  Генпрокурор Юрій Луценко вважає, що в рішеннях керівників операції в Княжичах є ознаки "злочинної недбалості".

  Теги : МВС Арсен Аваков відставка Княжичі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів