Аваков має свого "смотрящого" в керівництві Мінінфрастурктури

  1 Лютого, 2017 11:13
  Перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов – ставленик Арсена Авакова.

  Екс-заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер під час інтерв'ю "Лига.net" заявив, що радник екс-глави АП Бориса Ложкіна Михайло Бейлін суттєво впливав на роботу Міністерства інфраструктури.

  "Дуже сильний вплив на роботу Мінінфрастурктури надавала Адміністрація президента. Міністерство курирував радник глави АП Бориса Ложкіна Михайло Бейлін (власник мережі елітних київських ресторанів, якого ЗМІ неодноразово називали "смотрящим" від АП за Мінінфраструктури та МінАПК – ред.)", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: прихід на початку 2015 року в "Укрзалізницю" команди на чолі зі ставлеником глави МВС Аваковим Євгеном Кравцовим є результатом діяльності саме Бейліна – "Ці люди займалися паралельним веденням справ в компанії. Коли постало питання про призначення Кравцова першим заступником міністра, який прийде на зміну Пивоварському, Омелян виступив проти цього. Але на затвердженні Кравцова наполіг Арсен Аваков. Оскільки це було умовою призначення самого Омеляна міністром, він змушений був його прийняти".

  Шульмейстер пілкреслив: одним з результатів роботи команди Кравцова стала "гра з залізничним тарифом на вантажний транзит" – "Схема була вибудувана навколо залізничного транзиту російського вантажу, який в 2014-2015 роках дуже сильно просів. Коли у найбільшого російського транзитера – холдінгової компанії "Металоінвест" закінчився термін дії знижки на вантажоперевезення через Україну, представники УЗ на переговорах в Москві запропонували нові умови роботи, за якими "Металоінвест" повинна почати працювати через нову компанію з можливістю отримання знижки, в результаті чого у 2015 році Кравцов з командою отримали 8 млн доларів".

  Як відомоОмелян вважає, що Балчуна треба звільнити.

  Теги : МВС Арсен Аваков Адміністрація Президента Борис Ложкін укрзалізниця Мінінфраструктури Пивоварський АПК Михайло Бейлін Євген Кравцов Омелян
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів