Аваков концентрує владу в своїх руках, перетворюючи поліцію назад на міліцію

  25 Листопада, 2016 11:36
  Патрульних повертають під контроль обласних начальників поліції.

  У Міністерстві внутрішніх справ прийнято рішення про перепідпорядкування управлінь патрульної поліції главам обласних управлінь Національної поліції. Впроваджувати "нововведення" почнуть з наступного тижня.

  Про це інформує видання "Страна" з посиланням на свої джерела в Нацполіції.

  Як повідомляється, перепідпорядкування глав регіональних управлінь патрульної поліції ініційовано міністром Арсенієм Аваковим після звільнення Хатії Деканоїдзе. Джерела висловлюють думку, що рішення прийняте главою МВС з метою максимальної концентрації управлінських повноважень у своїх руках.

  Наразі співробітники патрульної поліції фактично працюють автономно. Поліцейські виконують функції ліквідованих ДАІ та патрульно-постової служби, лише формально перебуваючи в структурі "старої" поліції (колишня міліція) – обласних управлінь МВС.

  При цьому начальники патрульної поліції в регіонах призначалися за прямою вказівкою керівника Національної поліції. Тепер же патрульні в областях будуть підпорядковані місцевому поліцейському начальству.

  Стверджується, що такі структурні зміни стали результатом "внутрішнього перевороту" в міністерстві і, по суті, нівелюють всі досягнення реформи.

  Нагадаємо, Хатія Деканоїдзе подала у відставку з поста глави Національної поліції 14 листопада.

  Теги : МВС Арсен Аваков міліція регіони контроль національна поліція хатія деканоїдзе переворот
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів