Аваков і Турчинов борються за крісло прем'єра — експерт

  17 Березня, 2017 17:09
  Рішення щодо блокади Донбасу, яке ухвалено всупереч Мінським домовленостям, свідчить про те, що в країні точиться боротьба за владу.

  Рішення щодо транспортної блокади тимчасово окупованих територій Донбасу просунули глава МВС Арсен Аваков і секретар РНБО Олександр Турчинов, борючись за крісло прем'єра.

  Таку думку висловив у своєму блозі політолог Кость Бондаренко.

  За його словами, рішення щодо блокади Донбасу, яке ухвалено всупереч Мінським домовленостям і протесту з боку партнерів України, свідчить про те, що в країні точиться боротьба за владу.

  Політолог вважає, що президента Петра Порошенка змусили піти на таке рішення.

  "Це все йде від людей, які протиснули це рішення про блокаду Донбасу - Турчинова і Авакова. Сьогодні саме вони починають тиснути і на президента, і на інших, і на інші гілки влади, щоб приймалися такі рішення, які говорять про те, що треба наводити порядок. Їх не цікавить, що блокада Донбасу суперечить Мінським домовленостям, що це викликає протест з боку партнерів України. Зокрема, вже висловили своє невдоволення і ЄС, і США ", - зазначив він.

  Експерт стверджує, що подібні рішення, які пропонуються владою, говорять тільки про те, що вони діють не в інтересах України.

  Нагадаємо,16 березня Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення РНБО про транспортну блокаду Донбасу.

  Теги : Арсен Аваков Олександр Турчинов прем'єр-міністр блокада донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів