Аваков хоче отримати держгарантії на купівлю протипожежного літака за 500 млн грн

  16 Травня, 2019 13:00
  Покупку планують зробити в 2019 році.

  Міністерство внутрішніх справ хоче отримати державні гарантії для залучення кредитних коштів для закупівлі спеціального пожежного літака для Держслужби з надзвичайних ситуації. Сума кредиту складе до 0,50 млрд гривень.

  Про це повідомляють Наші Гроші.

  Зазначається, що на розгляд урядового комітету 16 травня МВС подало проект постанови, якою пропонується уряду затвердити Програму підвищення обороноздатності і безпеки держави. У тому числі передбачено оснащення ДСНС сучасною авіатехнікою.

  У пояснювальній записці МВС вказало, що на сьогодні авіаційний підрозділ ДСНС укомплектований чотирма пожежними літаками Ан-32П. Але для підвищення оперативності та ефективності виконання завдань потрібно розширити авіапарк. Планується, що додатковий літак буде задіяний, в тому числі, для пошуково-рятувальних робіт в акваторія Чорного та Азовських морів та для гасіння пожеж в лісах України.

  Вартість літака та сума обслуговування кредиту буде визначена під час укладання відповідного контракту. Поки що відомо, що будуть задіяні гроші державного бюджету, кредит буде під державні гарантії, а його сума не повинна перевищувати 500 млн гривень. Покупку планують зробити в 2019 році. Дані про продавця та виробника літака відсутні.

  Як повідомлялося раніше, біля будівлі Міністерства внутрішніх справ під час акції протесту з вимогою відставки міністра Арсена Авакова сталася сутичка між активістами та поліцейськими.

  Теги : кредит дснс МВС Арсен Аваков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів