Аваков доручив Ківі координувати акцію проти "Інтера"

  8 Вересня, 2016 11:16
  Нардепів від "Народного фронту" Ківа назвав "ботами Льовочкіна" і "повіями, яким треба розривати роти".

  Екс-борець з наркотиками Ілля Ківа заявив, що особисто знайомий з активістами, які влаштували акцію біля телеканалу "Інтер", і курирував її проведення за особистим дорученням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  Про це він повідомив у інтерв'ю виданню "Страна.ua".

  Ківа заявляє, що Аваков доручив йому координувати дії учасників акції, "щоб не допустити конфлікту і загострення між правоохоронними структурами і добровольцями".

  Наркоборець роз'яснив, чому глава МВС звернувся саме до нього, а також розкритикував дії поліції.

  "Я маю довірливе ставлення Авакова. Я поїхав розбиратися з ситуацією. Коли я приїхав, копи вже пакували хлопців. Причому я впевнений, що дії копів були незаконними, – є побиті люди", – зазначив Ківа.

  Загалом соратник Авакова не скупився на міцні вирази, назвавши співробітників телеканалу "тварюками", а нардепів від "Народного фронту" – "ботами Льовочкіна" та "повіями, яким треба розривати роти".

  Остання характеристика стосувалася "фронтовиків", які раніше стверджували, що один із координаторів мітингу під "Інтером" – Олексій Сердюк є послідовником російського ідеолога євразійства Олександра Дугіна. Ківа заперечує цю інформацію, як і причетність добровольців, що брали участь в акції, до підпалу телеканалу.

  Також Ілля Ківа заявив, що доля "Інтера" чекає на всі ЗМІ з проросійським контентом, і назвав наступну можливу жертву патріотів – проект NewsOne.

  Теги : МВС Арсен Аваков Інтер поліція ілля ківа акція протесту
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів