Рада не допустила людину Порошенка до НАБУ

  21 Березня, 2017 13:26
  Аудитор від БПП і "Народного фронту" знову не пройшов.

  Двом провладним фракціям у парламенті – БПП і "Народному фронту" – не вдалося протягнути через Верховну Раду кандидатуру аудитора НАБУ, яким вони бачать виключно британця Найджела Брауна.

  Про це з парламенту повідомляє кореспондент UA1.

  За Брауна проголосували 200 народних депутатів при необхідних 226, "проти" натиснули 60 і 21 парламентарій утримався. Питання було відправлено на доопрацювання в антикорупційний комітет.

  Водночас, голова парламентського комітету з протидії корупції Єгор Соболєв вважає, що це тимчасова перемога і влада будь-якими методами добиватиметься призначення аудитором НАБУ своєї людини. Соболєв переконаний, що продавлювання кандидатури Брауна – не що інше, як страх перед тим, що за Олександром Онищенком і Романом Насіровим можуть послідувати інші арешти високопоставлених чиновників, наближених до влади.

  На думку Світлани Заліщук, провладні фракції вже розробляють нові схеми, як протягнути кандидатуру Брауна через Верховну Раду.

  Сам Найджел Браун вже кілька тижнів не може відповісти на питання, хто його запросив в Україну, хто оплачує його перебування в країні та хто конкретно запропонував зайнятися аудитом НАБУ. Також відомо, що раніше він обслуговував інтереси російських олігархів і не мав досвіду аудиту подібних державних структур.

  Попри це, Браун уже сформував власну думку з приводу роботи цього органу. Він вважає, що Антикорупційне бюро працює неефективно.

  Нагадаємо, керівництво НАБУ можна звільнити за результатами аудиту, якщо аудитор вважатиме роботу Агентства незадовільною.

  Як повідомлялося раніше, напередодні голосування за призначення незалежного аудитора, яке відбулося 16 березня, посол США провела "профілактичну бесіду" з представником президента та лідером "Народного фронту".

  Теги : Верховна Рада Соболєв БПП голосування Народний Фронт НАБУ світлана заліщук Найджел Браун аудитор НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів