АТО закінчиться не раніше 2018 року – ЗМІ

  29 Сiчня, 2017 15:50
  На думку ЗМІ, після завершення АТО на Україну очікуватимуть нові територіальні трансформації.

  Заморожений конфлікт на Донбасі підтримуватиметься сторонами протягом щонайменше року.

  Про це пише DT.UA, зазначаючи, що можливе зближення Москви та Вашингтону щодо українського питання "слід розглядати в контексті зусиль з недопущення ескалації конфлікту та формування порядку денного нового геополітичного консенсусу".

  "Криза має бути керована, швидкі рішення нікому не потрібні. З огляду на слабкість, розгубленість і страхи української політичної еліти (економічну залежність, корупційний компромат, низьку внутрішню легітимність), Україні дозволять грати в "заморожений конфлікт" у Донбасі ще рік-півтора. У цьому сенсі  можливе зближення позицій США і РФ в українському питанні буде лише в рамках взаємних гарантій про недопущення ескалації конфлікту на Донбасі та підготовки порядку денного для справжньої "Ялти-2" на 2018 рік", – йдеться в статті.

  При цьому наголошується: нова адміністрація США чекає змін у складі європейських еліт, пов'язаних з прийдешніми виборами в провідних європейських країнах, оскільки на її думку, "європейська сторона повинна буде стати учасником дискусії про новий стратегічний компроміс, історична місія якого полягає в запровадженні нового світового порядку, в основі якого – багатополярність, розподілена відповідальність за сфери впливу, а наслідки – запуск реформ глобальних інститутів та договірний глобальний капіталізм", зазначаючи водночас, що ще одним учасником перемовин стане Китай.

  Разом з тим, підкреслюється, що від подій в Україні залежатиме лише одне: чи зможе Україна повернути собі роль "євроазіатського мосту" –  "Якщо ні – вона опиниться в зоні відповідальності Росії і муситиме пережити нові регіональні трансформації (Закарпаття, Волинь, Слобожанщина — як мінімум)".

  Як відомоПутін відмовився виконувати Мінські угоди.

  Теги : АТО Росія США німеччина Франція Велика Британія ЄС Україна Китай
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів