Асамблея НАТО прийняла резолюцію "Солідарність з Україною" в повному обсязі

  11 Жовтня, 2015 16:30
  При цьому були враховані всі поправки української делегації.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Прийнятою резолюцією АП НАТО черговий раз визнає факт російської агресії і підтримку Москвою сепаратистів на сході України.


  Проект резолюції. Фото з відкритих джерел

  Також уряд і парламент альянсу закликається до підтримки України в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність шляхом продовження санкцій проти Росії та надання Україні дипломатичної, політичної, фінансової, економічної та матеріально-технічної допомоги. 

  Проте процес прийняття документу не обійшовся без невеликого скандалу.

  "З чотирнадцяти поправок до резолюції половину вніс німецький депутат Карл А. Ламерс. При всій повазі до колеги з Бундестагу, у нас в Україні щонайменше п'ять з них назвали б сепаратистськими, а ще дві - відверто проросійськими і антиукраїнськими", - заявив народний депутат від БПП Мустафа Найєм, який увійшов до української делегації.

  Разом з тим, за його словами, німецька делегація була розгромлена виступами представників США, Франції, Польщі і, в першу чергу, України.

  Водночас прес-центр ПА НАТО повідомляє, що в понеділок буде прийнята резолюція Комітету з економічних та безпекових питань Асамблеї, яка міститиме детальне обґрунтування необхідності введення подальших економічних санкцій проти Москви. Проте лише в тому випадку, якщо РФ не виконає свої зобов'язання за мінськими угодами.

  Нагадаємо, раніше заступник Генсека НАТО заявив, що альянс не відправлятиме свої війська до України.

  Теги : Мустафа Найєм НАТО резолюція санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів