Ар'єв взяв самовідвід з ТСК щодо офшорів

  17 Травня, 2016 12:46
  Володимир Ар’єв відмовився від участі в ТСК із розслідування фактів політичної корупції.

  Нардеп від БПП Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook заявив, що взяв самовідвід зі складу тимчасової слідчої комісії ВР України з розслідування фактів політичної корупції і офшорів.

  Своє рішення він пояснив бажанням зберегти репутацію, не беручи участі "в роботі ТСК, неупередженість результатів роботи якої навіть теоретично ставиться під сумнів".

  Як відомо, на засіданні фракції БПП 16 травня було ухвалене рішення делегувати до складу ТСК з розслідування фактів політичної корупції 5 представників фракції, серед яких був і Ар’єв. Однак його колега по фракції Сергій Лещенко, якого фракція відмовилась включити до ТСК, на своїй сторінці в Facebook заявив, що в Ар’єва може виникнути конфлікт інтересів, оскільки в минулому скликанні його помічником працював батько фігуранта офшорних скандалів, народного депутата від БПП Ігоря Кононенка Віталій Кононенко.

  Зазначимо, сам Ар’єв у відповідь на це заявив, що Віталій Кононенко дійсно був його помічником та консультував його в питанні заборони забудови зелених зон, проте він "до вчорашнього дня навіть не знав, що вони (Віталій та Ігор Кононенки – ред.) близькі родичі", та наголосив, що після відмови ВР забороняти будівництво на зелених зонах, він "більше не перетинався з Віталієм Кононенком".

  Як відомо, в офшорах осіло $117-167 млрд українських коштів.

  Теги : сергій лещенко БПП Ігор Кононенко Ар'єв офшори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів