"Аплодуватимуть усі": Аваков має свою тактику щодо повернення Донбасу

  16 Квiтня, 2018 11:49
  Реінтегрувати Донбас, на думку глави МВС, потрібно, застосовуючи "тактику дрібних кроків".

  Міністр внутрішніх справ й один із лідерів партії "Народний фронт" Арсен Аваков заявив, що має свій план повернення окупованих територій Донбасу під контроль України.

  Про це він сказав в інтерв’ю Українській правді.

  Аваков вважає, що повернути контроль над Донбасом можна за допомогою миротворців ООН, яких планують ввести на окуповану територію.

  "У мене є свій план. Він називається "тактика дрібних кроків, яким аплодують усі". Я не вважаю, що реінтегрувати можна відразу всю територію окупованого Донбасу. "Блакитних шоломів" стільки немає – на всю територію. Тому я пропоную, умовно кажучи, взяти спочатку окремо Горлівку або Новоазовський район", – зазначив міністр.

  Далі, згідно із планом глави МВС, на цій території повинні бути проведені вибори. І, на думку Авакова, абсолютно не важливо, хто переможе на цих виборах, адже, головне – сформувати перехідну адміністрацію. Потім, стверджує міністр, потрібно ухвалити певні закони щодо жителів Донбасу.

  Як відомо, глава МВС наразі перебуває з візитом у США, де має намір говорити про організовану злочинність, а також навчати протидії російській гібридній війні.   

  Теги : МВС Арсен Аваков Донбас миротворці реінтеграція Донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів