Антимонопольний комітет реформуватимуть експерти зі США

  11 Червня, 2016 14:52
  Реформою АМКУ займеться Федеральна торгова комісія Сполучених Штатів.

  Антимонопольний комітет України підписав меморандум з Федеральною торговою комісією США про участь міжнародних експертів у розвитку антимонопольної практики в Україні.

  Про це під час II Антитрастового форуму заявив голова АМКУ Юрій Терентьєв, зазначивши, що ця програма передбачає постійну професійну підтримку роботи Антимонопольного комітету з боку комісії.

  "Іноземні фахівці не будуть брати безпосередньої участі у розслідуваннях комітету, але запропонують методики і техніки проведення розслідувань, а також економічного аналізу, напрацьовані в практичній діяльності іноземних антимонопольних відомств. Нам не потрібно, щоб хтось приїхав і робив за нас нашу роботу - нам потрібно, щоб якомога більшу кількість співробітників АМКУ навчили правильно працювати", - наголосив Терентьєв.

  Разом з тим, заступник директора Бюро з міжнародної торгівлі Федеральної торгової комісії США Рассел Дамтофт підкреслив, що в рамках співробітництва до України будуть направлені три експерти: 2 фахівці з Федеральної торгової комісії США і 1 - з антимонопольного відомства Канади.

  Зазначимо: співпраця розрахована на 2 роки - перша група з трьох фахівців працюватиме протягом 6 місяців, після чого на їхнє місце приїдуть нові експерти.

  НагадаємоГазпром знову отримав поразку в українському суді щодо штрафу АМКУ.

  Теги : Канада США АМКУ Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів