Антикорупційний комітет запросив Гриніва для звіту про своє багатство

  16 Листопада, 2016 16:04
  Главу БПП викликали на засідання антикорупційного комітету.

  Голова парламентського комітету з протидії корупції Єгор Соболєв запросив на засідання о 17:00 голову фракції БПП Ігоря Гриніва для звіту про походження свого майна.

  Про це голова комітету написав у своєму Facebook.

  "Після того, як журналісти програми "Схеми" не отримали від нього відповідей про походження майна, я закликав пана Гриніва ініціювати розслідування Антикорупційним бюро – чи немає в його діях ознак незаконного збагачення", – написав нардеп.

  Соболєв зазначає, що у відповідь на пропозицію Гринів запропонував виступити з відкритим звітом на засіданні антикорупційного комітету.

  "Звісно, публічні пояснення не підміняють необхідності спілкування декларанта з детективами Антикорупційного бюро. Як на мене, це має стати доброю традицією: політик, до чиєї е-декларації виникли запитання, має публічно відповісти на них і стати фігурантом розслідування НАБУ", – додає голова комітету.

  Як повідомлялося, глава парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігор Гринів володіє житловим будинком, 4 земельними ділянками та колекцією картин, ікон та стародруків.

  Теги : антикорупційний комітет єгор соболєв Ігор Гринів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів