Антикорупційний суд запрацює після Порошенка – Гриценко

  25 Травня, 2018 11:43
  За словами політика, президент пообіцяв олігархам, які є в його оточенні, що на період своєї президентської каденції він їх захистить.

  Усім зрозуміло, що створення Антикорупційного суду затримує, затримував і буде затримувати президент Петро Порошенко.

  Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив колишній міністр оборони та чинний лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

  "Наша позиція – Антикорупційний суд має бути створений і мав би бути створений ще 2 роки тому. Тоді би цей цикл –НАБУ, Антикорупційна прокуратура, ДБР завершився "дамокловим мечем" над усілякими насіровими, розенблатами. Щоб не було такого, що показали кіно в парламенті, потім когось затримали, причепили йому чіп і в кінці кінців – більше нічого. Люди хочуть бачити і відчувати справедливість. Оскільки цього немає – цей суд буде створений", – зазначив політик.

  За його словами, всім зрозуміло, що затримує, затримував і буде затримувати роботу цього суду Петро Порошенко. Як зазначає Гриценко, президент пообіцяв олігархам, які є в його оточенні, що на період своєї президентської каденції він їх захистить.

  "Він своїй команді сказав – усім грановським, березенкам, кононенкам: доки я президент – вас ніхто не посадить. І він цього буде дотримуватися. Він затримав вже настільки, що навіть якщо сьогодні вже проголосують повністю, потім є ще певні процедури: треба прийняти нормативні акти, знайти будівлю, печатки, процедура реєстрації", – переконаний Гриценко.

  Однак політик вважає, що Антикорупційний суд все-таки буде створений, але немає очікувань, що це буде швидко.

  "Добра новина, що цей суд все одно запрацює уже після Порошенка, і ті, хто мав брудні справи, підуть під суд, який скаже: або невинний, і це переконливо, або відправить в наручниках на певний період. Якщо ви запитаєте будь-якого зарубіжного експерта чи посла, вони приватно скажуть, що бачать, хто затримує, і ми це побачимо – по голосуванню", – прокоментував Гриценко.  Нагадаємо, нардепи відклали створення Вищого антикорупційного суду на наступний пленарний тиждень ВР – 5-8 червня.

  Теги : Петро Порошенко Анатолій Гриценко Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів