Антикорупційне бюро залишить справи щодо Євромайдану ГПУ

  14 Грудня, 2015 18:33
  В антикорупційному бюро не бажають братися за справи, які були зареєстровані до створення НАБУ - не вистачає співробітників.
  Артем Ситник
  Фото: відкриті джерела
  Артем Ситник

  Керівник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник пропонує залишити Генпрокуратурі виробництва, відкриті до початку грудня, пишуть ЗМІ.

  За його словами, зараз Єдиний реєстр досудових розслідувань містить велику кількість справ. Однак є ризик, що їх передадуть НАБУ одночасно, що може заблокувати роботу бюро.

  Ситник зазначив, що в січні буде вже сто нових детективів, проте в антикорупційній прокуратурі лише кілька прокурорів, тому буде невзмозі взяти на контроль більше справ, ніж зможуть подужати співробітники.

  Він додав, що домовився з очільником Антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким збільшувати кількість розслідуваних відомствами справ зі збільшенням кількості прокурорів.

  Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро з'явилось в Україні 16 квітня цього року. Його очолює 35-річний юрист Артем Ситник. 1 жовтня відібрані на конкрусі детективи вийшли на роботу. Зараз триває "друга хвиля" набору детективів.

  4 грудня було внесено до Єдиного держреєстру досудових розслідувань перші кримінальні справи.

  Теги : ГПУ Євромайдан Артем Ситник НАБУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів