Англія проведе референдум щодо членства в ЄС у 2016 році

  26 Травня, 2015 13:11
  Лондон хоче змінити умови своєї участі в Європейському союзі.

  Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон під час зустрічі 25 травня розглянули умови майбутнього членства Великої Британії у ЄС, повідомляє Deutsche Welle.

  Британський прем`єр заявив, що у Лондоні очікують змін всередини союзу, зокрема, йдеться про зміну критеріїв для отримання соціальної допомоги громадянами Євросоюзу. Незадоволеність британців викликає масове зловживання правом на грошову підтримку з боку багаточисельних мігрантів, насамперед, з країн Східної Європи, які стали участниками спільноти недавно.

  Девід Кемерон має намір провести переговори щодо зазначеної проблеми з очільниками Франції, Німеччини, Нідерландів, Данії та Польщі.

  На тлі зростання міграції до Сполученого Королівства на 66% (понад 3 млн переселенців, починаючи з 2001-го) серед його громадян набуває популярності ідея проведення референдуму щодо членства в ЄС.

  Партія Кемерона під час парламентських виборів на початку травня обіцяла британцям організувати такий референдум до 2017 року, однак наразі не виключається можливість його проведення вже наступного року.

  Поряд з тим, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер зазначив, що керівництвом Євросоюзу буде докладено максимум зусиль задля досягнення вирішення зазначеної проблеми, оптимального для всіх сторін.

  Теги : Євросоюз Девід Кемерон Жан-Клод Юнкер міграційна політика
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів