Американські інвестори: Українська влада вбиває бізнес

  19 Грудня, 2016 14:00
  Американські бізнесмени, які зазнали рейдерського захоплення в Україні, звернулись до Конгресу США.

  Представники компаній, що мають американські інвестиції, заявляють, що українська влада знищує їх бізнес. На спільній прес-конференції представники компаній Житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" та "СтейтОіл" (керує оперативною діяльністю мережі АЗК "БРСМ-Нафта") підтвердили, що високопосадовці здійснюють рейдерське захоплення їхнього бізнесу.

  "Це угрупування, яке знищує багато бізнесів в Україні, очолює президент Порошенко. Це фактично такий собі "паханат". До цього угрупування входять Турчинов, Аваков, Петренко, Пашинський. Я б нікому не радив сьогодні інвестувати в Україну. Ви можете вкласти мільйони доларів і все втратити за один день", – стверджує власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко.

  За словами Бойка, українські високопосадовці розробили систему, за допомогою якої відбирають бізнес, навіть з іноземними інвестиціями. "Я про це кажу протягом року. Мої слова зараз підтверджує втікач Онищенко, спільник Порошенка. Він підтвердив що в Адміністрації президента є 3-4 угрупування, які займаються бандитизмом і рейдерством", – каже американський бізнесмен.

  Також Ігор Бойко заявив, що має точну інформацію, що перед початком рейдерського захоплення його фабрики депутат Сергій Пашинський узгодив свої дії з Петром Порошенком.

  Американські інвестори вже направили скарги до Конгресу США та попросили американський уряд і Держдеп захистити їхній бізнес в Україні.

  Як повідомлялося раніше, американський інвестор Ігор Бойко, який є членом Республіканської партії в США, отримав від своїх однопартійців запевнення в тому, що адміністрація президента Дональда Трампа приділить максимум уваги ситуації із захопленням його кондитерської фабрики  Теги : Порошенко Адміністрація Президента сергій пашинський рейдерське захоплення Дональд Трамп «ЖЛ» ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів