Американські аналітики доводять причетність Путіна до війни в Донбасі

  28 Травня, 2015 12:25
  У складанні детального звіту з доказами російської агресії брав участь колишній посол США в Україні Джон Гербст.

  Американська аналітична організація "Атлантична рада" опублікувала звіт під назвою "Ховаючись на виду: війна Путіна в Україні  та "Путін. Війна" Бориса Нємцова", у якому йдеться про конфлікт в Донбасі та наводяться нові докази російської присутності в регіоні.

  "Даний звіт надає неспростовні докази безпосередньої участі російських військових у Східній Україні", – наголошується в документі.

  На підтвердження здійснення атак з території Росії, наявності російських тренувальних таборів вздовж кордону з Україною, траєкторій руху військової техніки та військ РФ, аналітики публікують супутникові знімки, наводять детальні аналізи кратерів від вибухів та використовують матеріали з відкритих джерел.


  Табір під Куйбишевим, серпень 2014 року
  Табір під Куйбишевим, серпень 2014 року

  За даними "Атлантичної ради", російські військовослужбовці отримали наказ приховувати ідентифікаційні знаки на воєнній техніці та уніформі під час переходу українсько-російського кордону для подальшого приєднання до сепаратистів.

  На озброєнні сепаратистів американськими аналітиками було ідентифіковано зброю російського виробництва, яка не використовується Збройними силами України, зокрема ракети "земля-повітря", міни, гранатомети та протитанкове озброєння.

  Одним з укладачів звіту є колишній посол Сполучених Штатів в Україні Джон Гербст.


  Зразки російської техніки на озброєнні у сепаратистів
  Зразки російської техніки на озброєнні у сепаратистів

  Теги : АТО Росія США Донбас
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів