Активісти привезли до ВРУ унітаз зі "злитими" справами політиків-корупціонерів. Фоторепортаж.

  17 Червня, 2015 11:19
  Пікетувальники у масках генпрокурорів Віталія Яреми, Віктора Шокіна та Олега Махніцького та президента України символічно "зливали" кримінальні справи одіозних політиків.
  Символічний
  Символічний "унітаз" на мітингу під Радою 17 червня

  Сьогодні громадські активісти Центру протидії корупції встановили під стінами Парламенту символічний двометровий унітаз.

  В нього учасники протестної акції, вдягнені в маски президента Петра Порошенка, генпрокурорів Віталія Яреми, Віктора Шокіна та Олега Махніцького, "зливали" кримінальні справи високопосадових осіб, передає кореспондент UA1.

  Як повідомили активісти, таким чином вони хотіли наочно продемонструвати, як "зливатимуться" розслідування корупційних злочинів високопосадовців, які вестиме Антикорупційне бюро.

  Серед "справ", які активісти у масках в ігровій манері "зливали до унітазу", були справи із прізвищами Клюєв, Ярема, Пшонка, та інші.

  Пікетувальники закликали народних депутатів не підтримувати законопроект № 2667 в редакції Юрія Луценка, що робить  нову Антикорупційну прокуратуру, яка вестиме справи Антикорупційного бюро, залежною від президента.

  "Ми вимагаємо того, щоб цей орган був повністю незалежним, як від політиків, так і від генеральної прокуратури, яка за останні півтора роки не посадила жодного високопосадового корупціонера" - зазначив Віталій Шабунін, голова правління ГО "Центр протидії корупції".

  Думку активістів підтримав і народний депутат, голова Комітету з протидії корупції Єгор Соболєв. "Нам потрібна на цій посаді незалежна людина, яка буде рвати корупціонерів, а не управляти ними", - казав він.

  Також учасники акції зазначили, що створення незалежної антикорупційної прокуратури є і вимогою західних кредиторів України - МВФ та Європейської комісії.

  Теги : корупція шокін протест антикорупційне бюро Віталій Ярема Шабунін єгор соболєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів