Афанасьєва та Солошенка обміняли на журналістів-сепаратистів

  14 Червня, 2016 17:48
  Обидва намагались утворити "Бессарабську народну республіку".
  Гліщинська та Діденко прибули до Москви
  Гліщинська та Діденко прибули до Москви

  Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка обміняли на одеських журналістів Олену Гліщинську і Віталія Діденка, яких звинувачують у "бессарабському сепаратизмі".

  Про це пишуть одеські видання.

  Раніше повідомлялось, що Росії видадуть не Діденка, а фігуранта "справи 2 травня", громадянина РФ Євгена Мефьодова, але ця інформація не підтвердилася.

  Гліщинській змінили запобіжний захід з утримання під вартою на особисте зобов'язання, а Діденка помилували.

  Гліщинська та Діденко були одними з організаторів т.зв. "Народної ради Бессарабії". Вони планували повноцінну терористичну діяльність, наприклад, підірвати мости через Дністровський лиман та відрізати таким чином південь Одеської області від решти України. Потім планувалось закликати "зелених чоловічків" з Прідністров'я, проголосити "незалежну Бессарабію" і дестабілізувати ситуацію в Україні, Молдові та Румунії.

  Директора телекомпанії "Новая волна" Олену Гліщинську (Романову) заарештувала СБУ у квітні минулого року. Півтора місяця тому в СІЗО в неї народився син. Крім того, вона має ще двох неповнолітніх дітей.

  Віталій Діденко - головний редактор сайту "Инфоцентр", що належить сепаратистові Антону Давидченку. Під час арешту Діденко намагався втекти від співробітників СБУ і вистрибнув з третього поверху, в результаті чого отримав кілька переломів. Під час обшуку в нього виявили кокаїн. Суд засудив Діденка до трьох років.

  Теги : Афанасьєв Народна рада Бессарабії солошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів