Адвокати розповіли, скільки справ заведено проти Януковича

  18 Травня, 2016 15:17
  Екс-президент є фігурантом багатьох справ, але в кількох він проходить не як підозрюваний.

  Віктор Янукович фігурує у розслідуванні 9 кримінальних справ.

  Про це на прес-конференції заявив адвокат Віталій Сердюк, який захищає інтереси екс-президента. 

  "Справа Майдану" стосується вказівок та погодження застосування силових заходів, спецзасобів та вогнепальної зброї до учасників Євромайдану.

  "Справа Межигір'я" розслідує заволодіння майном будинку відпочинку "Межигір'я", одержання неправомірної вигоди від Сергія та Андрія Клюєвих, сприяння останнім в отриманні державних посад та веденні бізнесу з використанням грошей держбюджету.

  "Справа щодо створення злочинної організації" стосується створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній.

  "Справа "Укртелекому" стосується заволодіння коштами держбюджету у сумі 220 млн гривень, виділеними для побудови системи урядового зв`язку.

  "Справа про закони 16 січня 2014 року" стосується проведення незаконного голосування.

  "Справа Сухолуччя" розглядає заволодіння ділянкою лісового фонду Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільради Вишгородського району Київської області.

  "Справа про авторські винагороди (про видання книг)" стосується одержання неправомірної вигоди у сумі 26 млн грн під виглядом авторської винагороди за сприяння особам, яким було підконтрольне підприємство ТОВ "Новий світ", у веденні підприємницької діяльності.

  Окрім того, є ще дві справи, де Янукович проходить як свідок.

  Це "справа щодо замаху на життя Януковича", яка розслідує спробу невстановлених осіб вбити його в період з 21 по 22 лютого 2014 року.

  Інша справа - щодо "неналежного розслідування злочинів Майдану" стосується перевищення повноважень посадовцями МВС, СБУ та Генпрокуратури, які чинили перешкоди в розслідуванні подій Євромайдану.

  Теги : Майдан Янукович Сухолуччя кримінальна справа Межигір’я Укртелеком
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів