Лакеї для генерала: Адміністрацію Порошенка не цікавить свавілля Гелетея

  13 Листопада, 2017 16:38
  АП відмовилась розслідувати використання начальником УДО підлеглих, як тілоохоронців.

  Адміністрація президента відмовилась проводити перевірку щодо начальника Управління держохорони Валерія Гелетея з приводу використання його службового становища в приватних інтересах, доручивши це "компетентному" Національному агентству із запобігання корупції.

  Таку відповідь надали в АП на прохання "Центру протидії корупції" провести службову перевірку, повідомляє "Радіо Свобода".

  Йдеться про святкування 28 серпня 50-річного ювілею Гелетея, де працівники Управління держохорони виконували функції приватних лакеїв: звіряли списки запрошених, були почесною вартою та паркувальниками, зустрічали гостей свята у парадній формі, віддаючи їм честь.

  У "Центрі протидії корупції" наголошують, що саме Адміністрація Порошенка мала б проводити службову перевірку, оскільки УДО підпорядковується президентові.

  У НАЗК уже підтвердили, що отримали від Адміністарції президента відповідне звернення.

  Нагадаємо, сюжет, де йшлося про використання держохорони у приватних цілях, зробили журналісти програми "Схеми". Сам Гелетей не бачить у цьому жодних суперечностей, мотивуючи тим, що "на заході були присутні перші особи й військовослужбовці мусять віддавати їм честь".

  Водночас, журналісти виявили, що працівники УДО виконували функцію "приватних водіїв" родини Гелетея не лише в день святкування. Було зафіксовано, як підлеглі чиновника систематично відвозять та забирають сина начальника зі школи.

  Раніше НАЗК відмовило у проведенні перевірки інформації в е-декларації-2016 Гелетея.

  Теги : Адміністрація Президента Валерій Гелетей центр протидії корупції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів