Абромавічус підтвердив, що у зами йому нав’язували Пасішника

  8 Лютого, 2016 08:35
  Саме дії Пасішника стали "останньою краплею", після чого очільник Мінекономіки заявив про намір звільнитися з посади.
  Айварас Абромавічус
  Фото з відкритих джерел
  Айварас Абромавічус

  Людина, котра намагалася влаштуватися зі "згоди" Адміністрації президента замісником міністра економічного розвитку та торгівлі, – виконавчий директор "Нафтогазу України" Андрій Пасішник.

  Про це заявив міністр економіки Айварас Абромавічус в ефірі телеканалу 1+1.

  Абромавічус підтвердив, що саме дії цієї людини стали "останньою краплею", після чого він заявив про намір залишити посаду міністра.

  За його словами, документи Пасішника на працевлаштування принесли в міністерство. Хоча, як зазначив Абромавічус, він йому сказав, що не робитиме жодних кадрових призначень, допоки не стане зрозуміло, в якому складі далі працюватиме Кабмін.

  "Але він дав мені зрозуміти СМСками, де скрін-шоти збережені, що його кандидатура десь схвалена нагорі", – зазначив глава Мінекономіки.

  На запитання, хто конкретно взяв Пасішника у свою команду, той назвав Ігоря Кононенка. За словами Абромавічуса, йому подзвонили з Банкової й сказали, що в середу необхідно вносити цю кандидатуру на призначення.

  "І у підсумку я попросив звільнити мене з цієї посади", – сказав Абромавічус.

  Нагадаємо, в середу, 3 лютого, глава Мінекономіки Айварас Абромавічус подав у відставку. Однією з головних причин цього він назвав тиск і корупційну діяльність з боку Кононенка, який намагався взяти під контроль держпідприємства.

  Теги : відставка Айварас Абромавічус Андрій Пасішник Ігор Кононенко Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів