Абромавічус назвав причини свого рішення про відставку

  3 Лютого, 2016 11:20
  Міністр економічного розвитку та торгівлі заявив, що головною причиною його рішення про відставку став конфлікт з Кононенком.
  Фото з відкртитх джерел

  Міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус зробив кілька важливих заяв, пояснюючи своє рішення піти з уряду.

  "Кононенко протягом року лобіював своїх людей на посаду гендиректора компанії "Укрхімтрансаміак", в якій має свої інтереси. Замість того, щоб допомогти мені скинути "регіонала" Бондика, завів своїх людей, які в результаті спільно управляють цим підприємством. А підконтрольний Кононенку депутат від БПП лобіював своїх людей у "Укрзовнішінформ", підприємство порошкової металургії, Агентство з акредитації України та кілька інших підприємств".

  "Кульмінацією кадрового свавілля і бажання повного підпорядкування фінансових потоків стало бажання мати свого заступника в Міністерстві економіки, який відповідатиме за "Нафтогаз" та інші державні підприємства. Цей кандидат 2 дні тому приніс повний пакет документів і оголосив себе новим заступником з команди Кононенка. Також кандидат запевнив, що його кандидатура погоджена "нагорі". Після цього мені надійшов дзвінок з Адміністрації Президента з рекомендацією взяти цю людину, а також ще одну на посаду заступника міністра оборони, на що я відповів: "Я частиною цього дерибану не буду". І попросив, щоб мене звільнили з посади".

  "Після моєї заяви Кононенко захотів заслухати мою доповідь на фракції БПП, та я заявив, що полегшую йому завдання Кононенку і його команді, та подаю сам заяву про відставку".

  "За останній рік було зроблено дуже багато, однак, точка неповернення ще не пройдена. Сили зла хочуть відмотати все назад. Давайте позбавлятися від "смотрящих", які доять українську економіку. Таких людей не повинно бути у політиці і в державному управлінні".

  "Я готовий з командою піти з посад негайно і не розтягувати цей процес на тижні або місяці. Тому прошу Верховну Раду проголосувати за мою відставку вже завтра".

  "Я поставив до відома про своє рішення поки тільки голову Адміністрації Президента Бориса Ложкіна, тоді як з Прем'єром або Президентом не спілкувався щодо цього".

  "Це рішення не емоційне. Я думаю, що при цій системі я не можу бути ефективним. У мене немає належної підтримки, у мене є колосальні спроби втручання у роботу Міністерства".

  Теги : Абромавічус Нафтогаз Верховна Рада Адміністрація Президента відставка Борис Ложкін БПП мінекономіки Ігор Кононенко прем'єр-міністр
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів