300 осіб мітингують на підтримку закону про люстрацію

  16 Квiтня, 2015 10:25
  Мітингувальники тримають плакати із написами: "Люстрації бути", "Геть корумпованих суддів", "Хлопці в АТО б`ються з сєпарами, а Конституційний суд хоче повернути сєпарів до влади".

  Біля Конституційного суду мітингують близько 300 осіб на підтрімку закону про люстрацію.

  Як повідомляють наші кореспонденти, на акції присутні народні депутати, зокрема, позафракційний Володимир Парасюк, Єгор Соболєв від "Самопомочі" та інші представники громадських організацій.

  Мітингувальники тримають прапори України та плакати із написами: "Люстрації бути", "Геть корумпованих суддів", "Хлопці в АТО б`ються з сєпарами, а Конституційний суд хоче повернути сєпарів до влади".

  Депутат Соболєв зазначив, що "цей Конституційний суд сам потребує величезного очищення, 12 з 17 Суддів Конституційного суду є людьми Януковича, 7 з них - це ті особи, які надали йому диктаторські повноваження в 2010 році".

  "Давайте доведемо справу до кінця, давайте очистимо владу від людей, які її забруднили", - закликав політик. 

  Нагадаємо, Закон України "Про очищення влади" був прийнятий Верховною Радою України 16 вересня та набув чинності 16 жовтня 2014 року. Закон застосовується зокрема до осіб, які займали сукупно не менше одного року вищі керівні посади в період з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року; та до тих державних посадових осіб, які обіймали посади у період з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року і не були звільнені за власним бажанням. Законом їм забороняється працювати в органах державної влади протягом найближчих 10 років.

  Теги : люстрація закон суд служба
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів