17 нардепів-мільйонерів отримали компенсацію за житло

  13 Серпня, 2016 18:41
  Компенсацію за житло у липні отримали 168 народних депутатів, 17 з яких задекларували у 2015 році понад мільйон гривень доходу.

  17 народних депутатів, які минулого року задекларували понад мільйон гривень доходу, отримали компенсацію за оренду житла або винайму готельного номера у Києві за липень 2016 року.

  Про це повідомляє прес-служба ВР, зазначаючи, що йдеться про нардепів Станіслава Березкіна, Андрія Вадатурського, Євгенія Гєллєра, Дмитра та Михайла Добкіних, Олександра Дубініна, Артема Ільюка,  Павло Кишкаря, Антона Кіссе, Аркадія Корнацького, Івана Крулька, Олександра Ксенжука, Сергія Лабазюка, Федіра Негоя, Олександра Пономарьова, Олександра Урбанського та Геннадія Чекіту.

  Крім того у списку одержувачів компенсації опинились екс-регіонал, нардеп від "Опоблоку" Олександр Вілкул,  власник телеканалу NewsOne Євгеній Мураєв, Сергій Каплін, Альона Кошелєва, лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак та лідера фракції "Самопоміч" Олег Березюк, а також спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

  Загалом компенсацію за житло у липні отримало 168 народних депутатів.

  Теги : Верховна Рада Андрій Парубій Опозиційний блок Олександр Вілкул
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів