"1+1" отримає ліцензію до Різдва

  29 Грудня, 2016 16:25
  Нацрада надасть ліцензію телеканалу в наступному році.

  Телеканал "1+1", який належить олігарху Ігорю Коломойському, має отримати бланк ліцензії не пізніше ніж 6 січня 2017 року. Про це повідомили в прес-службі Національної ради з питань радіо і телемовлення.

  "Ще два тижні тому, 15 грудня 2016, ліцензія для каналу "1+1" на аналогове мовлення переоформлена і продовжено на 7 років. За це рішення одноголосно проголосували всі члени Національної ради", - йдеться в повідомленні Нацради.

  У відомстві зазначили, що відповідно до статті 33 закону про телебачення і радіомовлення бланк ліцензії на мовлення з продовженим строком дії вручається ліцензіату не раніше ніж в останній робочий день строку дії попередньої ліцензії за умови сплати ліцензійного збору - не раніше 29 грудня.

  Через це у статті 32 закону про телебачення і радіомовлення передбачено, що бланк ліцензії повинен бути виданий заявнику після внесення ним ліцензійного збору, що підтверджується відповідним документом органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів.

  Таким документом для Нацради є виписка Державної казначейської служби, яка була отримана 26.12.2016 року.

  Національна рада закликала телеканал підтвердити особу кінцевого бенефіціарного власника.

  Як повідомлялося, керівництво телеканалу "1+1" заявило, що Адміністрація президента збирається здійснити рейдерське захоплення телеканалу.

  Теги : "1+1" Нацрада з питань телебачення і радіомовлення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів