Полторак отримав радника зі Штатів

  8 Вересня, 2016 18:56
  На посаду спецрадника міністра оборони України затверджено відставного генерала армії США.
  Джон Абізаїд
  Джон Абізаїд

  Пентагон призначив колишнього керівника Центрального командування збройних сил США Джона Абізаїда радником міністра оборони України Степана Полторака, повідомляють ЗМІ.

  Призначення було зроблено в рамках нової угоди про оборонну співпрацю України і США, покликаного посилити українські збройні сили.

  За словами міністра оборони США Ештона Картера, Абізаїд допомагатиме Полтораку в посиленні громадського контролю над армією, боротьбі з корупцією і проведенні реформ.

  Він наголосив, що цей документ є дуже важливою угодою, але не сказав, чи призведе це до якихось принципових змін у співпраці між Україною та США.

  Діючі угоди між Вашингтоном і Києвом припускають, що США можуть направляти в Україну нелетальне озброєння і військових радників. Крім того, деякі американські експерти вже консультують різні оборонні структури України.

  Зазначається, що Джон Абізаїд служив в американській армії з 1973 по 2007 рік. Він почав службу в парашутно-десантному полку. Під його командуванням американські Збройні сили проводили операції в 27 країнах. Він керував CENTCOM останні 4 роки своєї служби.

  Теги : США Міноборони ЗСУ радник Полторак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів