Wizz Air іде з України

  26 Березня, 2015 13:00
  Група Wizz Air після появи інформації про закриття української компанії розсилає клієнтам листи про початок виплати компенсація за квитки. "Ми почали процес виплати відшкодувань на кредитні / дебетові. Очікується, що всі платежі будуть переведені на рахунки пасажирів протягом 3-7 днів", - йдеться в повідомленні компанії.

  Група Wizz Air після появи інформації про закриття української компанії розсилає клієнтам листи про початок виплати компенсація за квитки.

  "Ми почали процес виплати відшкодувань на кредитні / дебетові. Очікується, що всі платежі будуть переведені на рахунки пасажирів протягом 3-7 днів", - йдеться в повідомленні компанії.

  "Клієнтів, у яких термін дії кредитної / дебетової картки закінчився, або оплатили бронювання за допомогою банківського переказу просимо перейти за посиланням https://wizzair.com/Claims та надіслати код бронювання та реквізити банківського рахунку, натиснувши" Скасування / зміна розкладу рейсу за економічних причин "у спадному меню" Тема ". Ми робимо все від нас залежне, щоб скоротити для Вас час очікування і повернути Ваші гроші на вказаний банківський рахунок протягом 7 днів з моменту отримання Вашого повідомлення", - зазначили в компанії.

  Якщо квиток був придбаний через сторонню компанію з продажу квитків або туристичне агентство в своїй країні, необхідно звернутися в компанію, в якій були куплені квитки, і Wizz Air-Україна поверне платіж компанії, бронювати квитки від імені клієнта.

  "Кожне відшкодування буде виплачено в повному обсязі і в тій валюті, в якій був здійснений оригінальний платіж. Якщо валюта рахунку клієнта відрізняється від валюти бронювання, буде застосований курс обміну, і отримана сума може відрізнятися", - зазначили в Wizz Air.

  Пасажирам, що купили квитки на рейси до Будапешт, Лондон, Кельн, Дортмунд, Гамбург, Катовіце, Ларнаки або Мюнхен на дати з 20 квітня 2015 року, необхідно перебронювати переліт через авіакомпанію Wizz Air Hungary.

  Пасажирам, які купили квитки на закриваються маршрути, відшкодують їх повну вартість, але перебронювати їх через Wizz Air Hungary можна.

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів