Гройсман вдячний Меркель за позицію щодо країни

  26 Березня, 2015 13:22
  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман подякував федеральному канцлеру Німеччини Ангелі Меркель за послідовну позицію щодо підтримки України. Про це повідомили у прес-службі Верховної Ради України.
  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман подякував федеральному канцлеру Німеччини Ангелі Меркель за послідовну позицію щодо підтримки України.
  Як повідомили у прес-службі Верховної Ради України, в ході візиту до Німеччини Гройсман провів коротку зустріч з Меркель. Сторони обговорили перебіг реформ в Україні і ситуацію на сході України.
  «Ми відчуваємо Вашу послідовну і системну підтримку як у «нормандському форматі», так і у підтримці в економічній, гуманітарній сферах», - зазначив він.
  Гройсман, говорячи про ратифікацію сьогодні Бундестагом Угоди про асоціацію Україна-ЄС, підкреслив, що сьогодні «дуже історичний і для наших країн, і для усього Європейського Союзу» день.
  «Ця ратифікація дозволить Україні зробити крок до європейських цінностей і до Євросоюзу», - наголосив він. 
  При цьому голова Верховної Ради зазначив, що будучи присутніми на дебатах, які передували голосуванню, українська парламентська делегація високо оцінила рішучість і підтримку більшістю депутатів «нашого суверенного вибору і наших європейських устремлінь».
  Теги : Гройсман Меркель
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів