Зять Кінаха повинен заплатити 3 млн грн за несплату оренди – суд

  24 Лютого, 2016 12:46
  Дніпропетровський апеляційний госпсуд не задовольнив скаргу ТОВ "ЦНТІ УНГА".
  Наталя та Олександр Ковалко
  Фото: відкриті джерела
  Наталя та Олександр Ковалко

  Зятю колишнього прем'єра Анатолія Кінаха Олександрові Ковалку, який є власником ТОВ "ЦНТІ УНГА", доведеться заплатити Кіровоградській міськраді 3 млн гривень за несплату оренди приміщень державного КП тепломереж "Кіровоградтеплоенерго".

  Таке рішення Дніпропетровського апеляційного госпсуду.

  Зазначається, що у 2004 році фірма уклала з мерією договір оренди приміщень попри те, що його не було завірено нотаріально. Через рік компанія звернулась до Господарського суду Київської області з проханням визнати договір дійсним. Суд задовольнив позов.

  Ще через рік мерія та фірма уклали додаткову угоду про вилучення зі списку орендованих об'єктів три приміщення (вартість оренди яких майже 3 млн гривень).

  У вересні 2015 році "Кіровоградтепло" подав позов до суду щодо визнання дійсною додаткової угоди, незважаючи на те, що нотаріально її так і не було завірено. Однак Господарський суд Кіровоградщини відмовився визнати це. 

  Тепловики подали апеляцію на це рішення, але Дніпропетровський апеляційний госпсуд не задовольнив скаргу.

  Як повідомляється, власником ТОВ "ЦНТІ УНГА" є Олександр Ковалко, екс-зам очільника правління "Нафтогазу". Він одружений на прийомній дочці екс-прем'єра Анатолія Кінаха.

  Теги : суд Кінах Олександр Ковалко ТОВ "ЦНТІ УНГА" Кіровоградтеплоенерго
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів