ЗВТ України та ЄС запрацює з 2016 року

  15 Серпня, 2015 12:23
  Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом набуде чинності з 1 січня 2016 року і "не повинна змінитися".

  "Це не повинно змінитися і було визнано всіма сторонами в ході тристоронньої зустрічі (ЄС, Україна, Росія - ред.) На рівні міністрів", - зазначили в прес-службі Європейської зовнішньополітичної служби.

  Наступні переговори з цього питання між представниками ЄС, України та Росії на міністерському рівні заплановані на 7 вересня в Брюсселі. До цього експерти, що представляють сторони, проводять технічні зустрічі з метою пошуку практичних рішень, щоб усунути побоювання Москви через імплементації угоди між ЄС і Україною, йдеться у відповіді.

  Останні експертні зустрічі відбулися в червні та липні. Експерти обговорювали питання технічних, санітарних і фітосанітарних нормативів, а також митного співробітництва.

  "Хоча був досягнутий певний прогрес, звіт ще містить протилежні позиції з більшості питань", - підкреслили в Європейській зовнішньополітичній службі.

  Спільний експертний звіт стане основою для вересневих тристоронніх переговорів.

  Рішення створити зону вільної торгівлі з ЄС було суверенною вибором України, інші держави не повинні намагатися вплинути на це, додали в прес-службі.

  Раніше Росія неодноразово закликала ЄС відкласти набуття чинності угоди про ЗВТ з Україною.

  Теги : зона вільної торгівлі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів