ЗСУ закупить 158 шин для американських "Хамві"

  2 Грудня, 2015 08:58
  Збройні сили отримають нові шини для 130 переданих США позашляховиків.

  Центральне автомобільне управління озброєння ЗСУ замовило 158 комплектів шин для автомобілів "Хамві", які були передані в цьому році з США, у якості нелетальної допомоги.

  Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

  Зазначається, що комплекти шин мають надійти до 15 грудня і у відомстві ведеться робота з отримання комплектуючих і запасних частин у рамках надання матеріально-технічної допомоги від США.

  У Міноборони заявили, що під час перевірки технічного стану переданих "Хамві" недоліки не були виявлені, хоча й автомобілі раніше перебували в експлуатації, але вони мають невеликий пробіг і значний запас ресурсу. Однак у відомстві зазначають, що під час експлуатації у підрозділах, зокрема у зоні проведення АТО, виникали проблеми, в тому числі зі зносом шин.

  Зазначимо, що раніше The Washington Post опублікувало статтю, в якій з посиланням на військових йдеться про те, що частина техніки, яку отримала Україна від США, знаходиться в дуже поганому стані. Багато "Хамві" старої модифікації з пластиковими дверима та вікнами, а деякі так довго були на зберіганні, що їх шини затверділи і лопаються, проїхавши перший кілометр.

  Теги : США Міноборони ЗСУ Хамві
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів