Земля біля Будинку профспілок у подарунок за демонтаж незаконної надбудови

  1 Травня, 2015 18:07
  Наразі у Київміськраді розглядається можливість надання дозволу на забудову ділянки у центрі Києва в обмін на демонтаж нелегально збудованих поверхів на згорілій будівлі.

  Два додаткових поверхи, які було незаконно зведено на Будинку профспілок, можуть бути розібрані в обмін на дозвіл забудовнику використати землі поряд, йдеться у розслідуванні програми "Схеми", спільному проекті Радіо Свобода та Першого Суспільного каналу.

  Попри наявність дозволу виключно на реконструкцію всередині будівлі, столичною організацією профспілок було здійснено нелегальну надбудову та змінено фасад Будинку профспілок.

  Виконавцем вказаних робіт є компанія «БудЖил-Пром», пов’язана з політиком, а в минулому – фігурантом столичних кримінальних хронік Іваном Балабаном.

  Міська влада подала в суд на Київські профспілки, проте водночас ведуться переговори із забудовником щодо розбирання незаконної надбудови в обмін на використання ділянки у дворі багатостраждальної будівлі.

  Нагадаємо, що для будівництва в центрі Києва окрім традиційних дозволів Київради та Державної будівельно-архітектурної інспекції, потрібно отримати ще й дозвіл Міністерства культури України, оскільки Хрещатик внесено до реєстру культурної спадщини держави.

  Теги : профспілка незаконна забудова БК БудЖил-Пром
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів