Зберігати мобільні номери українцям "допоможе" колишній охоронець Порошенка та поплічник Яреми

  3 Лютого, 2016 18:17
  Фірма, до якої він має відношення, виграла відповідний тендер.
  Геннадій Ільїн
  Фото з відкритих джерел
  Геннадій Ільїн
  Колишній начальник президентської охорони Геннадій Ільїн має відношення до фірми "Діалінк", яка перемогла у тендері щодо зміни оператора з можливістю збереження номеру телефона.

  Про це повідомляють "Наші гроші".

  Участь у торгах прийняли шість компаній: Huawei Ukraine (26,9 млн грн), Ericsson Україна (107,66 млн грн), "Діалінк" (71,77 млн грн), ООО "ЕС АЙ центр" (39,58 млн грн), Т4В (Польща, 82,28 млн грн), "Українські спеціальні системи" (89,27 млн грн).

  Український державний центр радіочастот одноголосно вибрав пропозицію "Діалінк", яка заснована на досвіді литовского Mediafon - ця компанія подібні системи запустила в семи країнах.

  Видання встановило, що буквально перед самим тендером з числа засновників "Діалінку" вийшов Геннадій Ільїн - колишній начальник охорони діючого президента України та людина, яка повязана з колишнім генеральним прокурором Віталієм Яремою.

  Ільїн - екс-депутат Київради від "Солідарності". В Київраді був замголови комітету з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

  Має розгалужений бізнес у сфері нерухомості. Наприклад, має 2,34 га землі неподалік від Осокорків під "базою відпочинку". Володіє часткою у фірмі "Класик", що була замовником скандального будівництва торгівельного центру на Львівській площі,8б у Києві. Тут його партнеркою виступала дружина екс-заступника генпрокурора Анатолія Даниленка Наталія.

  Також володіє приміщеннями у торговому центрі на проспекті Перемоги у Києві разом з донькою екс-генпрокурора Віталія Яреми Ілоною та сином Даниленка В’ячеславом.

  Разом з Ільїним з числа засновників "Діалінку" вийшла така собі Лариса Ямчукова - дружина голови Державної міграційної служби Сергія Радутного, призначеного на посаду у березні 2014 року.

  Щодо ДП "Укрчастотнагляд", яке віддало перемогу "Діалінку", то воно, за даними "Вісника держзакупівель", провело тендер на будівництво (добудову) нового офісу за 53,61 млн грн, вже маючи пристойний і нестарий офіс (введений в експлуатацію у 2000 році). Це єдиний випадок з початку 2014 року.

  Директором "Укрчастотнагляду" з лютого 2015 року є Володимир Корсун. До нього держпідприємство очолював Валентин Резніченко, нинішній губернатор Дніпропетровської області та бізнес-партнер голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна.


  Теги : Віталій Ярема мобільні номери мобільні оператори діалінк геннадій ільїн
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів