Захист прав і приватизація: радник при уряді назвав умови для зростання економіки

  28 Грудня, 2018 22:05
  За словами експерта, Україна має дуже великий економічний потенціал.

  У цьому році ріст ВВП в Україні буде 3,3-3,5%, хоч країна має потенціал до зростання ВВП на рівні 6-7%.

  Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова стратегічної групи радників при уряді України, заступник прем’єр-міністра, міністр економіки та міністр фінансів у чотирьох урядах Словаччини Іван Міклош.

  "У цьому році ріст в Україні буде 3,3-3,5%, але глобальна економіка в цьому році буде рости на рівні 3,6%, а такі країни, як Словаччина, Польща, будуть рости на рівні 4-4,5%. Отже, різниця між ними та Україною не знижується, а, навпаки, зростає. Потенціал України – дуже великий", – зазначив Іван Міклош.

  За його словами, в Україні слід забезпечити верховенство права і захист права власності, і лише тоді, коли буде довіра, в країну прийдуть інвестиції. Ще одним важливим кроком, на його думку, є приватизація. Адже, каже Іван Міклош, в Україні є велика кількість держпідприємств, де процвітає корупція, а приватизація має стати способом залучення інвесторів.

  "Третє – це ринок землі. Відкриття ринку землі є найшвидшим важелем розвитку і зростання не лише у містах, а, насамперед, у селах, які дуже бідні. І четверте – демонополізація та відкриття ринку в усіх сферах, а, насамперед, в енергетиці", – зазначив Іван Міклош.

  Нагадаємо, через  неефективне управління та недостатнє верховенство права Україна недоотримала 70 млрд доларів.
  Теги : ВВП економіка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів