За рік втрати України від тіньового ринку палива складуть близько 10 млрд грн

  27 Липня, 2018 17:11
  За інформацією Нафтогазової асоціації України, в деяких областях 50% автогазу продається нелегально.

  Тіньовий ринок дизельного палива в Україні становить близько 20%, а тіньовий ринок скрапленого газу досяг позначки 30-50% в залежності від регіону.

  Про це повідомляють в Нафтогазовій асоціації України (НАУ).

  "В останні роки на ринку нафтопродуктів склалася досить складна ситуація, пов'язана, перш за все, зі значним поширенням нелегальних заправних станцій", – йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що прогнозні втрати від нелегального ринку палива державного і місцевих бюджетів в 2018 році складуть близько 10 млрд гривень.

  "Нелегальні точки продажів в абсолютній більшості випадків розміщуються і експлуатуються без належним чином оформленого землекористування, реалізують паливо без застосування касових апаратів, без оформлення трудових відносин з працівниками, без отримання дозволів на експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки та іншими численними порушеннями чинного законодавства", – відзначили в НАУ.

  У зв'язку з цим Нафтогазова асоціація підготувала і направила ряд листів до Адміністрації президента, до Кабінету міністрів, в Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Міністерство внутрішніх справ з проханням посилити боротьбу з тіньовим ринком нафтопродуктів і вжити всіх можливих заходів для вирішення проблеми наявності нелегальних АЗС.

  Нагадаємо, на думку експертів, якщо в Україні не зміниться динаміка наповнення бюджету, затримки із виплатою пенсій почастішають.

  Теги : АЗС тіньова економіка втрати
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів