За цінову змову найбільші супермаркети оштрафовані на понад 200 млн грн

  29 Квiтня, 2015 16:43
  Торговельні мережі впродовж 2 місяців зобов’язані привести свою діяльність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

  Торговельні мережі "Сільпо", "Фора", "Фуршет", "Велика кишеня", "ЕКО маркет", "Караван", "БІЛЛА", "НОВУС", "Спар", "Бімаркет", "МЕТРО" та дослідницька компанія "АСНільсен Юкрейн" за картельну змову оштрафовані на загальну суму 203,616 млн грн.

  Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України.

  Торговельні мережі та ТОВ "АСНільсен Юкрейн" мають упродовж 2-х місяців з дня отримання рішення привести свою діяльність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

  За оцінками Антимонопольного комітету України, виконання цих вимог забезпечить вивільнення ресурсу для розвитку економіки у розмірі до 20 млрд грн щороку.

  Нагадаємо, АМКУ звинуватив супермаркети в ціновій змові ще у липні 2013 року. Претензії полягали в тому, що супермаркети за посередництва компанії "Нільсен", яка збирала дані за торговельними мережами, узгоджували цінову політику й умови роботи з постачальниками та виробниками, внаслідок чого ціни в супермаркетах були значно завищені.

  Теги : штраф АМКУ цінова змова
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів