За часів Швайки було вкрадено ячменю на 60 мільйонів

  15 Сiчня, 2016 11:58
  Практично 300 тис. т ячменю "пішли наліво" через фіктивні фірми.
  Ігор Швайка
  Фото з відкритих джерел
  Ігор Швайка

  СБУ узялась за розслідування крадіжок ячменю на $60 млн у Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) за часів головування в міністерстві агрополітики Ігора Швайки від "Свободи".

  Про це свідчить ухвала Печерського суду Києва від 23 грудня, повідомляє "Перша інстанція".

  У липні-листопаді 2014 року невстановлені особи від імені кіпрської Lirtavis Enterprises LTD та Fedcominvest Europe Sarl (Монако) під виглядом виконання зовнішньоекономічних контрактів заволоділи 295 тис. т ячменю.

  Суд надав слідчому доступ до реєстраційної справи ТОВ "Федкомінвест-Україна", яка засновала компанією Fedcominvest Europe Sarl з Монако та громадянином Угорщини Олексієм Федоричевим.

  Раніше слідство називало суму розтрати "ДПЗКУ" 16 млн грн внаслідок проведення з порушенням законодавства операцій з експорту зернових культур за зниженою вартістю на користь підконтрольним їм офшорним підприємствам: Somerton Business LTD, Lirtavis Enterprises LTD та Fedcom Europe Sart, що мають ознаки фіктивності.

  Транспортування та відвантаження зерна здійснювалось ТОВ з іноземними інвестиціями "Трансінвестсервіс", TOB "ТІС-Зерно" та TOB "ТІС-Міндобрива".

  Зазначимо, раніше у ЗМІ писали про зв’язки Федоричева з екс-народним депутатом Юрієм Іванющенком.

  Теги : офшор Міністерство агрополітики та продовольства викрадення Ігор Швайка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів