З уряду пішов перший іноземний технократ

  14 Травня, 2015 18:50
  Саша Боровик говорив прем'єрові, що європейські організації чекають на звіт про витрати наданих ними грошей.
  Саша Боровик
  Фото: Facebook
  Саша Боровик

  Радник міністра економіки України Саша Боровик заявив, що покидає Кабмін.

  Причиною він назвав конфлікт із прем'єром Арсенієм Яценюком, повідомляє Радіо "Свобода".

  Боровик заявив, що сьогодні у Кабміні заблокували його електронну пошту.

  Конфлікт з Яценюком, за версією Боровика, розпочався наприкінці березня, коли останній заявив прем'єрові, що є технократом, "який має чесно казати те, що він бачить".

  Зазначимо, що Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції. Він говорив Яценюкові, що європейські організації чекають на звіт про витрати наданих ними коштів.

  Зазначимо, що Саша Боровик - німецький юрист, який емігрував з СРСР у 1990 році. Він прийняв українське громадянство заради роботи в новому уряді.

  Раніше сьогодні депутати від фракції "Самопоміч" заявили Боровик два місяці працює в міністерстві на волонтерських засадах, оскільки рішення міністра економіки Айвараса Абромавічуса про його призначення досі не підписано Яценюком.

  В офіційному коментарі Міністерства економічного розвитку і торгівлі говориться, що Боровик був тільки радником Яценюка та кандидатом на посаду першого заступника міністра.

  "Важливо, щоб усі ті, хто працює й усі ті, хто консультує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, були здатні працювати в конструктивній манері. Тому Міністерство вирішило розірвати всі зв`язки з паном Боровиком", - йдеться в повідомленні.

  Теги : Арсеній Яценюк Айварас Абромавічус саша боровик
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів