З Нацбанку йде експерт, незгодний з політикою Гонтарєвої

  9 Вересня, 2015 10:27
  Юрист Леонід Антоненко пробув на посаді 8 місяців.

  Подав у відставку директор департаменту реєстраційних питань і ліцензування Національного банку Леонід Антоненко. На цій посаді він пропрацював з січня.

  Причиною стала незгода з політикою керівництва та неможливість здійснювати реформу, заради якої він прийшов до НБУ.

  Про своє рішення Антоненко повідомив у Facebook.

  Реформа реєстраційних процедур в НБУ, пов'язаних з отриманням кредитів від нерезидентів, не відбулася. Як приклад, він навів рішення, яким Нацбанк позбавив юридичної сили угоди про відступлення прав вимоги і про переведення боргу.

  Антоненко повідомив, що разом з ним йде керівник управління реєстрації та ліцензування банків Олександр Бевз, разом з яким вони "зробили безпрецедентний ривок" щодо розкриття інформації про власників банків, видачі банківської ліцензії та купівлі банків, розробки вимог до ділової репутації банкірів.

  Зазначимо, що Антоненко прийшов в Нацбанк, будучи радником юридичної фірми Sayenko Kharenko. Раніше він займався супроводом найбільших злиттів і поглинань у банківському секторі. Його клієнтами були, зокрема, німецька Commerzbank (банк "Форум"), грецький Alpha Bank ("Астра Банк") і французька BNP Paribas ("УкрСиббанк"). 

  Теги : нбу нацбанк леонід антоненко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів