Яресько: переговори з кредиторами пройдуть на наступному тижні

  8 Серпня, 2015 15:08
  Міністр фінансів України Наталія Яресько наступного тижня відправиться в Сан-Франциско, на зустріч з кредиторами України для фінального раунду переговорів щодо реструктуризації боргу.

  "Наша мета полягає в досягненні такої угоди в питанні реструктуризації, яке буде відповідати всім трьом цілям програми українського уряду, узгодженої з МВФ. Ця угода повинна 1) зменшити тиск на платіжний баланс України протягом найближчих чотирьох років на суму $15,3 млрд; 2) зміцнити стійкість боргу України шляхом зменшення його співвідношення до ВВП до 2020 року до рівня не більше ніж 71%; 3) забезпечити, щоб потреба у фінансуванні після завершення програми МВФ (2025) була більше, ніж у середньому 10% від ВВП. Іншими словами, реструктуризація, відповідна цим цілям, повинна забезпечити повернення України до середньостроковій стійкості боргу та фінансовому здоров'ю", - пише Яресько на своїй сторінці в Facebook.

  Україна веде переговори про реструктуризацію частини боргу з початку серпня. Київ розраховує відстрочити виплати по боргах. Зустріч з кредиторами повинна була відбутися 6 серпня в Лондоні.

  Нагадаємо, 9 травня уряд ініціював законопроект, який парламент прийняв рекордно швидко: прийнятий закон дозволяє Кабміну припиняти виплати за зовнішніми боргами, фактично, дає право оголосити дефолт. Цей документ повинен стати головним аргументом в переговорах з утримувачами боргів.

  Теги : Яресько кредитори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів