Японія виділила 108 млрд єн на Бортницьку станцію аерації - угода

  15 Червня, 2015 11:10
  Для полегшення реалізації проекту кредит Україні надається на 40 років.
  Бортницька станція аерації
  Фото з відкритих джерел
  Бортницька станція аерації

  Україна та Японія підписали угоду про кредит у розмірі 108 млрд єн (близько 870 млн дол.) на модернізацію Бортницької станції аерації поблизу Києва.

  Відповідний документ сьогодні підписали від української сторони міністр фінансів Наталія Яресько, від Японії - віце-президент Японського агентства міжнародного співробітництва Масаказу Ічікава.

  Згідно угоди, кредит надається на 40 років під 0,1% і 10-річною відстрочкою платежу за основною сумою і відсотками. Поки що невідомо, коли буде отримано перший транш, однак Яресько сподівається, що Верховна Рада ратифікує угоду в липні.

  Передбачається, що японське фінансування і технології допоможуть побудувати нові системи аерації біля Києва, щоб підвищити енергоефективність та протистояти екологічним викликам. Реалізація цього проекту має покращити очищення стічних вод у Києві, тим самим покращивши стан здоров`я і умови проживання мільйонів громадян. Наразі ж очисні можливості станції дуже низькі через застарілість і зношеність обладнання.

  Як повідомлялось, Японія має намір фінансувати роботи з реконструкції Бортницької станції аерації на суму 1,1 млрд доларів.

  Теги : кредит Японія Україна Бортницька станція аерації
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів