Яценюк про реальну приватизацію: "Йдемо як завжди чи по-новому?"

  19 Серпня, 2015 15:31
  Прем’єра не влаштовують старі правила оцінки і продажу держвласності.
  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк
  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк

  Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка не влаштовують існуючі правила продажу Одеського припортового заводу на біржі "Перспектива". Зокрема, він виступив проти продажу 5-відсоткового пакету акцій держпідприємства.

  На його думку, такі правила продажу та нерозвиненість фондового ринку можуть знову привести до конкурсу олігархів, які "зіб`ють всю програму приватизації" – сказав Яценюк на засіданні уряду.

  Прем’єр також нагадав, що декілька місяців тому Кабмін вніс до парламенту закон, який скасовує норму про обов`язковий продаж 5% акцій держпідприємств, однак Рада за цей закон не проголосувала.

  Тому Яценюк закликав парламент якомога швидше розглянути та проголосувати зміни до чинного законодавства про приватизацію, а також дав доручення найближчим часом винести на розгляд уряду нову методику оцінки державної власності. Сьогоднішня ж методика датована 2003 роком, і з тих пір не змінювалась.

  Прем’єр наголосив, що залучення реальних інвесторів неможливе, коли приватизація проходить "за старими правилами": "Треба прийняти рішення – йдемо як завжди чи йдемо по-новому?".

  Відзначимо, що Фонд держмайна згідно з графіком приватизації 26 серпня планує виставити на продаж 5% акцій Одеського припортового заводу початковою вартістю 450 млн грн

  Теги : Арсеній Яценюк приватизація Одеський припортовий завод
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів