Власники "Фідобанку" відкладають оголошення про банкрутство, рятуючи власні гроші

  18 Травня, 2016 10:52
  Активи збанкрутілої фінустанови поспішно переводяться в інший банк за згодою НБУ.

  Ситуація, що склалася навколо "Фідобанку", свідчить про те, що в банк незабаром буде введено тимчасову адміністрацію.

  Як стверджують джерела UA1, банк уже кілька днів не проводить платежі юридичних осіб і не повертає депозити вкладникам. Також заморожено всі розрахункові рахунки клієнтів банку, що залишило багато фірм і підприємства без оборотних коштів.

  З 13:49 вчорашнього дня банкомати інших фінустанов припинили видачу готівки з карт "Фідобанку". Зокрема, такі операції було відхилено в банкоматах "Укргазбанку", "Райффайзен Банк Аваль" і "Приват банку".

  Журналіст Олександр Дубинський на своїй сторінці в Facebook повідомляє, що наразі активи "Фідобанку" переводяться в "Євробанк". За його словами, робиться це за згодою НБУ.

  "Формальним власником Фідобанку є Олександр Адаріч, тоді як реальним власником виступає "испанский сиделец" Юрій Колобов.

  А ось Євробанк – у повному володінні Адаріча ще з часів його головування в УкрСиббанку.

  Фактично, ситуація виглядає так, що зараз Адаріч кидає Колобова – і забирає живі активи з його банку в свій (якщо про це немає домовленості між ними).

  "Кришує" процес Нацбанк (одіозна компанія ICU була брокером при покупці "Сім'єю" цього банку)", – інформує Дубинський.

  Посилаючись на слова банкірів, він стверджує, що на вівторок, 18 травня, було заплановане засідання правління, на якому "Фідобанк" мали визнати неплатоспроможним. Однак засідання було скасовано, на думку журналіста, – саме з метою дозволити власникам витягнути свої активи з банку до оголошення банкрутства.

  Теги : корупція банк нацбанк банкрутство юрій колобов активи євробанк адаріч фідобанк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів