Влада України диктує тарифи на електроенергію – експерт

  10 Квiтня, 2018 14:14
  На думку Юрія Сакви, монополізм керівництва країни на енергоринку є великою загрозою для галузі.

  Нинішнє керівництво країни має тотальний контроль над тарифоутворенням на енергетичному ринку України.

  Про це заявив перший заступник голови ради громадської спілки "Всеукраїнська енергетична асамблея" Юрій Саква, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Держава на сьогодні має тотальну владу на ринку електричної енергії, зокрема і на ринку тарифоутворення. Саме держава визначає правила гри на ринку, що є великою загрозою для галузі. Представники влади зараз у вигляді підзаконних актів починають "переповзати" у новий енергетичний ринок", – зазначив Саква.

  Як приклад він навів Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, котре визначає, хто і скільки вугілля повинен купувати та продавати. Зокрема й через це, переконаний Саква, владу ніхто ніколи не віддає просто так.

  При цьому, за його словами, саме держава є найбільш недисциплінованим платником, маючи багатомільйонні заборгованості перед виробниками електроенергії.

  Нагадаємо, народний депутат Ігор Луценко вважає, що російські компанії за чинної влади в Україні мають більшу частку в енергетиці країни, ніж за часів Віктора Януковича.

  Теги : електроенергія тарифи енергетика тарифоутворення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів