Влада ігнорує проблеми Одеського НПЗ

  17 Серпня, 2016 18:30
  Через штучний борг підприємства перед кіпрськими компаніями держава може втратити ОНПЗ.

  Влада та правоохоронні органи не реагують на намагання олігарха Сергія Курченка вивести активи ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" в офшор.

  Про це повідомлялось під час прес-конференції щодо ситуації, пов'язаної з процедурою банкрутства НПЗ, повідомляє кореспондент UA1.

  Зазначається, що йдеться про борг підприємства в 14 млрд грн, який Курченко і його поплічники створили штучно перед двома офшорними кіпрськими компаніями Empson Limited и Phonrun operation limited з метою доведення НПЗ до банкрутства, ліквідації та виведенні його активів за кордон. При цьому компанія Емпсон Limited володіє 99,6% Одеського НПЗ і є основним акціонером заводу.

  Учасники заходу наголосили, що в матеріалах судової справи про банкрутство відсутні первинні документи, що підтверджують перерахування 14 млрд на рахунок ОНПЗ. Якщо суд визнає грошові вимоги - кредитори Empson Limited и Phonrun operation limited отримають карт-бланш у вигляді контролю над підприємством.

  Вони будуть мати більшість голосів в комітеті кредиторів, які ухвалюють рішення про подальшу долю активів, а також матимуть право претендувати на активи заводу для погашення своїх боргів.

  Спікери розповіли, що направили вже більше 70 звернень щодо ситуації з заводом в Генпрокуратуру, Кабмін, президенту і в інші інстанції, проте у відповідь отримали лише відписки. Влада дистанціювалась від проблем Одеського НПЗ, надавши вирішувати їх на місцевому рівні.

  Учасники прес-конференції розповіли, що в кращі часи завод наповнював міський бюджет на 30%.

  Чергове засідання суду з розгляду справи Одеського нафтопереробного заводу щодо боргу в 14 млрд грн відбудеться 18 серпня.

  Додамо також, що президент не дотримав слова і досі не розібрався із захопленням "Житомирської кондитерської фабрики" нардепом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським.

  Теги : ГПУ офшор Курченко влада одеський нафтопереробний завод
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів