"Влада" самопроголошеної ДНР шантажує Україну: припинила постачання вугілля

  8 Вересня, 2015 10:40
  Керівництво терористів вимагає зняти блокаду на постачання пально-мастильних матеріалів та запчастин, яку влаштувала Україна.
  Фото з відкритих джерел

  Припинилось постачання вугілля з території ДНР. Факт блокування підтвердив тамтешній "міністр транспорту" Семен Кузьменко, повідомляють сепаратистські ЗМІ.

  Постачання вугілля буде відновлено після того, як Україна зніме блокаду на постачання пально-мастильних матеріалів та запчастин на окуповану територію.

  Керівництво терористів наголошує, що "в Україні зараз критична ситуація, їм потрібно 1 мільйон 200 тисяч тонн в місяць нашого палива".

  Терористи готові постачати вугілля тільки у разі зняття блокади на паливо і запчастини для вагонів і локомотивів, а також якщо не буде вогню з української сторони.

  Наразі в ДНР працює лише третина локомотивного господарства. "Міністр" вважає, що за умови зняття блокади на паливо та запчастини, ДНР буде достатньо двох місяців, щоб повністю поновити роботу локомотивів.

  Нагадаємо, тільки з березня по червень поточного року з територій, окупованих бойовиками, було вивезено до України 1,5 млн т вугілля.

  Теги : ДНР вугілля поставки блокада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів